שמעתם על משכנתא חוץ בנקאית ?

משכנתא חוץ בנקאית נועדה לטווח קצר או ארוך מתחייבים לפתרון הטוב ביותר עבורך!

משכנתא אטרקטיבית –ייעוץ משכנתא ופתרונות מימון  הינה חברה מובילה בתחומה ובעלת 90% הצלחה.
אנו מתחייבים לריביות הנמוכות בשוק ולהתאמת העסקה הטובה ביותר עבורך.  לנו יש ניסיון עשיר בעסקאות מסוג זה

זקוקים לאשראי והבנקים סירבו לתת לכם משכנתה? הסטוריית האשראי שלכם בעייתית? אל תתייאשו !

כבגורי המערכת הפיננסית  אנו מודעים לקושי בהתמודדות של אנחנו כאן בכדי לעזור לכם לקבל את הפתרון הטוב והמשתלם ביותר עבורכם. אנו עובדים עם כלל גופי המימון במשק, החל מהבנקים דרך חברות הביטוח ועד חברות פרטיות.  

משכנתא חוץ בנקאית במקרים רבים יכולה להיות הפתרון שאתם כל כך מייחלים לו.

לבדיקת זכאותכם למשכנתא לכל מטרה לחצו כאן או חייגו עכשיו 073-7330059

למי זה מתאים?

לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד אשר בבעלותם או בבעלות משפחתם נכס מקרקעין. משכנתא חוץ בנקאית מעניקה מענה יעיל ומהיר ללקוחות בעלי הסטוריית אשראי שלילית.

 לדוגמא :

למוגבלים, מוגבלים חמורים, לקוחות בעלי תיקים בהוצאה לפועל או בהליך פשיטת רגל המעוניינים להגיע לכדי קבלת הפטר ועד לקוחות תקינים הזקוקים לאשראי ומתקשים מהבנק בין אם בשל גילם, הכנסותיהם וכד'.

משכנתא חוץ בנקאית

הלוואה כנגד שעבוד נכס בדרך כלל עד 60% מערכו ללא תלות בסטטוס האשראי או גיל הלווים, לרוב המשכנתא ניתנת על ידי קרנות הון או גופים פיננסים .

המשכנתא יכולה להינתן בשעבוד הנכס בדרגה  ראשונה או לעיתים נדירות מספיק הרת אזהרה על הנכס המשועבד.

סך האשראי ותנאי המימון נקבעים על פי שווי הנכס המוצע למשכון . משכנתא חוץ בנקאית יכולה להינתן לטווח ארוך בהחזרים חודשיים של קרן וריבית. בנוסף, משכנתא חוץ בנקאית יכולה להינתן בהלוואת גישור או בשמה השני הלוואת בלון, בהלוואה מסוג זה אתם תוכלו לבחור אם לשלם רק את הריבית החודשית או שבאפשרותכם לא לשלם כלל החזר חודשי. להבדיל מהבנקים הגמישות של קרנות המימון החוץ בנקאיות גבוהה, הבירוקרטיה מצומצמת ולוחות הזמנים מאוד קצרים, דבר המטיב עם הלווה בעת מצב לחוץ או דרישה לתשלום בתקופה קצרה.

נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם

משכנתא למוגבלים 

מוגבלים בבנק הינם לקוחות אשר חזרו בחשבונם מעל 10 שיקים מסיבת אין כיסוי מספיק וכתוצאה מכך לא יכולים להמשיך ולהתנהל בצורה סדירה מול הבנק. משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים יכולה להוות פתרון יעיל ומהיר, ללא בירוקרטיה מיותרת. המימון ניתן כנגד שעבוד נכס.  

נמצאים בסיטואציה של משכנתא חוץ למוגבלים או מקרה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם

משכנתא בהליך כינוס נכסים

משכנתא חוץ בנקאית ללווים בהליך של כינוס נכסים משמשת מעין חבל הצלה ומעמידה פתרון מימון יעיל ומהיר ובכך מחלצת את הלווה ומאפשרת לו לצאת לדרך חדשה ובכך הלווה לא יצטרך לאבד עד 20% ממחיר מחירו של הנכס בשוק שלעיתים זה מתורגם למאות אלפי שקלים.

 המימון מתבצע כנגד שעבוד נכס.   

נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם.

משכנתא לחייבים בהוצאה לפועל

תיקים בהוצאה לפועל נפתחים שהלווה לא עמד בהתחייבותיו כלפי גוף, תאגיד, או נושה פרטי  ולפיכך הנושים פונים להוצאה לפועל על מנת לנסות לפתוח בהליכי גביית החוב. חייב שנפתחו נגדו תיקים בהוצאה לפועל לא יוכל לקבל מימון בנקאי ככלל ומשכנתא .

משכנתא חוץ בנקאית לחייבים בהוצאה לפועל מעמידה פתרון יעיל ומהיר ללא בירוקרטיה מיותרת ומציבה את הלקוח בעמדת עליונות מול נושיו ולאחר שהחייב יודע שיש לו את הגב הכלכלי מהגורם המממן הוא יכול לפעול לקבלת הסדר ומחיקת חלק נכבד מחובו לנושים.

נמצאים בסיטואציה דומה וזקוקים לעזרה? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת עזרה והכוונה ללא כל התחייבות מצדכם.

משכנתא לפושטי רגל

פושט רגל מוכרז כאשר בית המשפט בדק לאחר חקירת יכולת והתבססות על פרטי החייב שאינו יכול לפרוע את התחייבויותיו. על מנת להגיע לסיום הליך פשיטת הרגל הכונס הממונה על החייב מאפשר לפושט הרגל להגיע להסדר חוב עם הנושים כנגד העמדת סכום שהתקבלה לגביו הסכמת הצדדים.

על מנת שהחייב יוכל לקבל הפטר ולצאת לדרך חדשה עליו לשלם את הסכום שנקבע בהסדר החוב. משכנתא לפושטי רגל מתאימה לעומדים במצב זה ומעוניינים לסיים את הליך פשיטת הרגל ולקבל הפטר.

המימון ניתן כנגד שעבוד נכס. 

מעוניינים לגבי ייעוץ למשכנתא המתאימה לכם ?

לבדיקת זכאותכם למשכנתא צרו קשר ונשוב אליכם בהקדם או חייגו 0737330059